119,650
edits
(Undo revision 2748933 by FinnishPokéFan92 (talk)) |
|||
Line 57: | Line 57: | ||
| [[Route]]s {{rtn|124|Hoenn}} ([[underwater]]) and {{rtn|126|Hoenn}} | | [[Route]]s {{rtn|124|Hoenn}} ([[underwater]]) and {{rtn|126|Hoenn}} | ||
| Held by {{wild|Relicanth}} (5% chance) | | Held by {{wild|Relicanth}} (5% chance) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev3|FRLG}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|DPPt}} | | {{gameabbrev4|DPPt}} | ||
Line 81: | Line 85: | ||
| | | | ||
| {{dwa|Icy Cave}} | | {{dwa|Icy Cave}} | ||
|- | |||
| {{gameabbrev6|XY}} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev6|ORAS}} | | {{gameabbrev6|ORAS}} |
edits