2,724
edits
Line 874: | Line 874: | ||
| Ash catches a {{p|Buzzwole}} and releases it back into [[Ultra Space]]. | | Ash catches a {{p|Buzzwole}} and releases it back into [[Ultra Space]]. | ||
| [[SM061]] | | [[SM061]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[File:Ash Torracat.png|200px]] | |||
| Ash's Litten evolves into {{AP|Torracat}}. | |||
| [[SM063]] | |||
{{Episodelistfooter|Alola}} | {{Episodelistfooter|Alola}} |
edits