67
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 487: | Line 487: | ||
| Portugal | | Portugal | ||
| [[Nintendo Zone]]s at {{wp|Fnac (retailer)|Fnac}} stores | | [[Nintendo Zone]]s at {{wp|Fnac (retailer)|Fnac}} stores | ||
| November 3 to 16, 2017 | | [http://pkportuga.pt/2017/11/sun-moon-evento-shiny-silvally-na-fnac-portugal// November 3 to 16, 2017] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| Spain | | Spain | ||
Line 664: | Line 664: | ||
| {{wp|GameStop}} stores | | {{wp|GameStop}} stores | ||
| [https://www.nintendo.no/nyheter/18-pokemon/557-fang-mytiske-pokemon-marshadow October 1 to November 16, 2017] | | [https://www.nintendo.no/nyheter/18-pokemon/557-fang-mytiske-pokemon-marshadow October 1 to November 16, 2017] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| Portugal | |||
| [[Nintendo Zone]]s at {{wp|Fnac (retailer)|Fnac}} stores | |||
| [http://pkportuga.pt/2017/10/sun-moon-mitico-marshadow-na-fnac-portugal// October 2 to November 16, 2017] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| United Kingdom | | United Kingdom |
edits