5,966
edits
Line 97: | Line 97: | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| || {{gameabbrev7|USUM}} || {{MS|042}} || {{p|Golbat}} || {{MS|042}} {{p|Golbat}} || {{MS|169}} {{p|Crobat}} || || style="white-space:normal" | Only in [[Resolution Cave]] and [[Lush Jungle]] | | || {{gameabbrev7|USUM}} || {{MS|042}} || {{p|Golbat}} || {{MS|042}} {{p|Golbat}} || {{MS|169}} {{p|Crobat}} || || style="white-space:normal" | Only in [[Resolution Cave]] and [[Lush Jungle]] | ||
|- style="background: #fff" | |||
| || {{gameabbrev7|USUM}} || {{MS|052A}} || {{p|Meowth}} || {{MS|052A}} {{p|Meowth}} || {{MS|053A}} {{p|Persian}} || || style="white-space:normal" | Only at [[Malie Garden]] | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| {{gameabbrev7|SM}} || || {{MS|073}} || {{p|Tentacruel}} || {{MS|073}} {{p|Tentacruel}} || {{MS|457}} {{p|Lumineon}} || || style="white-space:normal" | Some encounters at [[Poni Wilds]] | | {{gameabbrev7|SM}} || || {{MS|073}} || {{p|Tentacruel}} || {{MS|073}} {{p|Tentacruel}} || {{MS|457}} {{p|Lumineon}} || || style="white-space:normal" | Some encounters at [[Poni Wilds]] |
edits