16,468
edits
No edit summary |
Tyler53841 (talk | contribs) m (→Acquisition) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
| {{gameabbrev7|SM}} | | {{gameabbrev7|SM}} | ||
| [[Exeggutor Island]]{{sup/7|S}} | | [[Exeggutor Island]]{{sup/7|S}} | ||
|- | |||
| {{gameabbrev7|USUM}} | |||
| [[Exeggutor Island]]{{sup/7|US}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits