13,925
edits
mNo edit summary |
m (→Names: added Swedish from Emerald manual) |
||
Line 156: | Line 156: | ||
| Fruta Frambo | | Fruta Frambo | ||
| From ''framboesa'', raspberry | | From ''framboesa'', raspberry | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Swedish | |||
| Razz-bär | |||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits