52,563
edits
TeridaxXD001 (talk | contribs) |
m (→Nintendo 3DS) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{game|Gold and Silver|s}} | |||
| Main series RPG | |||
| [[Game Boy Color]] | |||
| 1999 | |||
| 2017 | |||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{game| | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{game|Crystal}} | ||
| style="background:#FFF" | Main series RPG | | style="background:#FFF" | Main series RPG | ||
| style="background:#FFF" | [[Game Boy Color]] | | style="background:#FFF" | [[Game Boy Color]] | ||
| style="background:#FFF" | | | style="background:#FFF" | 2000 | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2018 | ||
|} | |} | ||