52,563
edits
Line 94: | Line 94: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | ||
| 東尼歐 / 东尼欧 ''Dōngní'ōu'' | | 東尼歐 / 东尼欧 ''Dōngní'ōu'' | ||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| โทนิโอ ''Tonio'' | |||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name | ||
|} | |} |