52,549
edits
No edit summary |
m (→Names) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and Mainland China}}) | ||
| 亞朗 / 亚朗 ''Yǎlǎng'' | | 亞朗 / 亚朗 ''Yǎlǎng'' | ||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thai | |||
| แอรอน ''Aaron'' | |||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name | ||
|}{{-}} | |}{{-}} |