10
edits
Line 241: | Line 241: | ||
| [[File:Pokemon GO Fest Medal.png|25px]]<br>Pokémon GO Fest | | [[File:Pokemon GO Fest Medal.png|25px]]<br>Pokémon GO Fest | ||
| Chicago, July 22, 2017 | | Chicago, July 22, 2017 | ||
|- | |||
| [[File:Pokemon GO Pikachu Outbreak Medal.png|25px]]<br>Pikachu Outbreak | |||
| Yokohama, August 2017 | |||
|- | |||
| [[File:Pokemon GO Safari Zone Medal.png|25px]]<br>Pokémon GO Safari Zone | |||
| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits