6,233
edits
No edit summary |
|||
Line 161: | Line 161: | ||
| ''[[SS036|X:n, Y:n ja Z:n legenda!]]''<br>May 19, 2017 | | ''[[SS036|X:n, Y:n ja Z:n legenda!]]''<br>May 19, 2017 | ||
| 48 (47 in the main series) | | 48 (47 in the main series) | ||
|- style="background: #fff" | |||
| ''[[S20|Pokémon-sarja: Sun & Moon]]'' | |||
| Pokémon TV | |||
| ''[[SM001|Alola uudelle seikkailulle!]]''<br>August 26, 2017 | |||
| Ongoing | |||
| | |||
|} | |} | ||
edits