870
edits
(→Names) |
(→Names) |
||
Line 218: | Line 218: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| 蘇洛 ''Sūluò'' | | 蘇洛 ''Sūluò'' | ||
| Transliteration of his Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Thailand | |||
| โซโล ''Soro'' | |||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name | ||
|} | |} |
edits