148
edits
Line 213: | Line 213: | ||
| [[Berry Master]] | | [[Berry Master]] | ||
| Feed 10 [[Berries]] at Gyms | | Feed 10 [[Berries]] at Gyms | ||
| Feed 100 [[ | | Feed 100 Berries at Gyms | ||
| | | Feed 1000 Berries at Gyms | ||
|- | |||
| [[Gym Leader]] | |||
| Defend Gyms for 10 hours | |||
| Defend Gyms for 100 hours | |||
| Defend Gyms for 1000 hours | |||
|- | |||
| [[Champion]] | |||
| Win 10 Raids | |||
| Win 100 Raids | |||
| Win 1000 Raids | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits