52,549
edits
m (r2.7.6) (Robot: Adding zh:Template:跨世代交换工具) |
mNo edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- style="font-size: 90%;" | |- style="font-size: 90%;" | ||
| class="roundytl" style="background: #{{unova color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Generation V|Gen V}}''' | | class="roundytl" style="background: #{{unova color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{unova color dark}}|Generation V|Gen V}}''' | ||
| rowspan= | | rowspan=3 | [[Poké Transporter]] | ||
| class="roundyright" style="background: #{{kalos color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' | | class="roundyright" style="background: #{{kalos color light}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' | ||
|- style="font-size: 90%;" | |- style="font-size: 90%;" | ||
| style="background: #{{kanto color light}}; color:#{{kanto color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Kanto color dark}}|Generation I|Gen I}} ({{color2|{{kanto color dark}}|Virtual Console|VC}})''' | | style="background: #{{kanto color light}}; color:#{{kanto color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Kanto color dark}}|Generation I|Gen I}} ({{color2|{{kanto color dark}}|Virtual Console|VC}})''' | ||
| class="roundyright" style="background: #{{alola color light}}; padding: 2px 10px;" rowspan=" | | class="roundyright" style="background: #{{alola color light}}; padding: 2px 10px;" rowspan="3" | '''{{color2|{{alola color dark}}|Generation VII|Gen VII}}''' | ||
|- style="font-size: 90%;" | |||
| style="background: #{{johto color light}}; color:#{{johto color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Johto color dark}}|Generation II|Gen II}} ({{color2|{{johto color dark}}|Virtual Console|VC}})''' | |||
|- style="font-size: 90%;" | |- style="font-size: 90%;" | ||
| class="roundybl" style="background: #{{kalos color light}}; color:#{{kalos color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' | | class="roundybl" style="background: #{{kalos color light}}; color:#{{kalos color dark}}; padding: 2px 10px;" | '''{{color2|{{Kalos color dark}}|Generation VI|Gen VI}}''' |