68
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
(→Names: Add Korean name) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
| 喜布 ''Xǐbù'' | | 喜布 ''Xǐbù'' | ||
| Transliteration of his Japanese name | | Transliteration of his Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Korean | |||
| 코아 ''Koa'' | |||
| From ''{{wp|Acacia Koa}}'' | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits