2,086
edits
m (r2.7.6) (Robot: Adding ja:ぶぶちゃん) |
(→Names) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
|豬豬 ''Zyūzyū'' | |豬豬 ''Zyūzyū'' | ||
|From 暖暖豬 ''Nyúhnnyúhnzyū'', Tepig | |From 暖暖豬 ''Nyúhnnyúhnzyū'', Tepig | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Vietnamese | |||
| Bubu | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits