14,899
edits
Jeangabin666 (talk | contribs) No edit summary |
(→Names) |
||
Line 97: | Line 97: | ||
| Jessiebelle | | Jessiebelle | ||
| Similar to her English name. | | Similar to her English name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Korean | |||
| 루미카 ''Rumika'' | |||
| Transliteration of her Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and mainland China}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan and mainland China}}) |