13,925
edits
mNo edit summary |
m (→Name origin: added Swedish) |
||
Line 233: | Line 233: | ||
| Лавандия ''Lavandiya'' | | Лавандия ''Lavandiya'' | ||
| From its English name | | From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Swedish | |||
| Lavenderstaden | |||
| From English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Vietnamese | | Vietnamese |
edits