283
edits
(mosted special energy list to this page) |
m (started half deck) |
||
Line 314: | Line 314: | ||
|} | |} | ||
<br | |||
==English {{TCG|Half Deck}} Energy card List== | |||
{| class="roundy" style="background:#DDD; border: 2px solid #CCC" | |||
! class="roundytl" style="background:#EEE" | Energy | |||
! class="roundytr" style="background:#EEE" | Set(s) | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Fighting}} | |||
| align="center" | {{TCG|Diamond & Pearl Trainer Kit}} [[File:LucarioHalfDeckSymbol.png|30px]] <br> {{TCG|Black & White Trainer Kit}} [[File:ExcadrillHalfDeckSymbol.png|30px]] <br> {{TCG|XY Trainer Kit: Latias & Latios}}[[File:LatiosXYHalfDeckSymbol.png|30px]] | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Fire}} | |||
| align="center" | {{TCG|EX Trainer Kit}} [[File:SetSymbolLatiasHalfDeck.png|40px]] | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Grass}} | |||
| align="center" | | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Lightning}} | |||
| align="center" | | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Psychic}} | |||
| align="center" | | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Water}} | |||
| align="center" | | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Darkness}} | |||
| align="center" | | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Metal}} | |||
| align="center" | | |||
|- style="background: #fff" | |||
| align="center" | {{e|Fairy}} | |||
| align="center" | | |||
|} | |||
==Notes== | ==Notes== |
edits