16,468
edits
Tyler53841 (talk | contribs) mNo edit summary |
Tyler53841 (talk | contribs) m (Release date for vol. 12 (and likely final volume) confirmed) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
| ISBN 1421590662 | | ISBN 1421590662 | ||
| July 4, 2017 | | July 4, 2017 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 12]] | |||
| {{vol|Pokémon XY|12}} | |||
| ISBN 1421596253 | |||
| October 3, 2017 | |||
|} | |} | ||
edits