editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
Lady Ariel (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| French | | French | ||
| Palais Cameran | | Palais Cameran | ||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| German | |||
| Cameran-Palast | |||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Italian | |||
| Palazzo di Cameron | |||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| European Spanish | |||
| Palacio Camaron | |||
| Same as English name | | Same as English name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |