1,589
edits
(→Names) |
(→Names) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
| 光榮市 ''Guāngróng Shì'' | | 光榮市 ''Guāngróng Shì'' | ||
| From 光榮 ''guāngróng'' (glory) | | From 光榮 ''guāngróng'' (glory) | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 光榮市 ''Gwōngwìhng Síh'' | |||
| From 光榮 ''gwōngwìhng'' (glory) | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits