7,085
edits
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
m (→Names: Added Brazilian Portuguese from PS016) |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|小百 ''Síu Baak'' | |小百 ''Síu Baak'' | ||
|From {{tt|百變怪 ''Baakbingwaai''|Ditto}} | |From {{tt|百變怪 ''Baakbingwaai''|Ditto}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Brazilian Portuguese | |||
|Dittinho | |||
|From ''Ditto'' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Vietnamese | |Vietnamese |
edits