242
edits
m (→Seasons and runs: Updated details of Sun & Moon runs.) |
m (→Seasons and runs: Updating runs, added Season 4.) |
||
Line 164: | Line 164: | ||
| style="background:#FFF; | December 21, 2015 | | style="background:#FFF; | December 21, 2015 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|rowspan=6 style="background:#FFF | |rowspan=6 style="background:#FFF" | 3 | ||
|style="background:#FFF" | 1 | |style="background:#FFF" | 1 | ||
| style="background:#FFF" | {{game|Crystal||Pokémon Anniversary Crystal}} | | style="background:#FFF" | {{game|Crystal||Pokémon Anniversary Crystal}} | ||
Line 191: | Line 191: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 6 | | 6 | ||
| style="background:#FFF" | {{pkmn|Sun and Moon|Pokémon Moon}} | | style="background:#FFF" | {{pkmn|Sun and Moon|Pokémon Waning Moon}} | ||
| style="background:#FFF" | 2017 | | style="background:#FFF" | January 13, 2017 | ||
| style="background:#FFF" | January 27, 2017 | |||
|- style="background:#FFF" | |||
|rowspan=1 style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | 4 | |||
| 1 | |||
| style="background:#FFF" | Unknown "Anniversary" Run | |||
| style="background:#FFF" | February 12, 2017 | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | TBD | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | TBD | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits