42,668
edits
m (→Appearance) |
|||
Line 42: | Line 42: | ||
| colspan="2" | Clerk ♀ overworld sprite from<br>{{color2|000|Generation V}} | | colspan="2" | Clerk ♀ overworld sprite from<br>{{color2|000|Generation V}} | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{locationcolor/dark|building}}; background:#{{locationcolor/light|building}}; | | colspan="4" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{locationcolor/dark|building}}; background:#{{locationcolor/light|building}};"| [[File:VSOffice Worker M SM.png|150px]][[File:VSOffice Worker F SM.png|150px]] | ||
|- style="font-size:80%" | |- style="font-size:80%" | ||
| colspan="4" | VS | | colspan="4" | VS models from {{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun and Moon}} | ||
|- | |||
| colspan="4" style="{{roundy|80px}} border:2px solid #{{locationcolor/dark|building}}; background:#{{locationcolor/light|building}};"| [[File:Office Worker m SM OD.png|100px]][[File:Office Worker f SM OD.png|100px]] | |||
|- style="font-size:80%" | |||
| colspan="4" | Overworld models from {{color2|000|Pokémon Sun and Moon|Sun and Moon}} | |||
|} | |} | ||