18
edits
Carmenstar97 (talk | contribs) m (Reverted edits by Desweet12 (talk) to last revision by Tiddlywinks) |
|||
Line 70: | Line 70: | ||
|{{MSP|628|Braviary}} | |{{MSP|628|Braviary}} | ||
|{{p|Braviary}} | |{{p|Braviary}} | ||
|- | |||
|641 | |||
|{{MSP|641|Tornadus}} | |||
|{{p|Tornadus}} | |||
|- | |||
|642 | |||
|{{MSP|642|Thundurus}} | |||
|{{p|Thundurus}} | |||
|- | |||
|645 | |||
|{{MSP|645|Landorus}} | |||
|{{p|Landorus}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits