1,230
edits
Tiddlywinks (talk | contribs) |
(Undo revision 2560744 by E9310103838 (talk)) |
||
Line 151: | Line 151: | ||
| {{adv|Red}} | | {{adv|Red}} | ||
| Ninth Triennial [[Indigo League]] | | Ninth Triennial [[Indigo League]] | ||
|- style="background: #FFF;" | |||
| [[Sidney]] | |||
| [[Hoenn League]] | |||
|- style="background: #FFF;" | |||
| [[Phoebe]] | |||
| [[Hoenn League]] | |||
|- style="background: #FFF;" | |||
| [[Glacia]] | |||
| [[Hoenn League]] | |||
|- style="background: #FFF;" | |||
| [[Drake]] | |||
| [[Hoenn League]] | |||
|- style="background: #FFF;" | |- style="background: #FFF;" | ||
| [[Steven Stone]] | | [[Steven Stone]] |
edits