38,323
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|154||Officer Jenny|Meganium|grass|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|154||Officer Jenny|Meganium|grass|link=no}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|059||Officer Jenny|Arcanine|fire|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|059||Officer Jenny|Arcanine|fire|link=no}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|405||Officer Jenny|Luxray|electric|link=Marble}} | |||
| width="15%" | {{PartyPoké|441||Officer Jenny|Chatot|normal|flying|nick=Buddy|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|441||Officer Jenny|Chatot|normal|flying|nick=Buddy|link=no}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|578||Officer Jenny|Duosion|psychic|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|578||Officer Jenny|Duosion|psychic|link=no}} | ||
|- | |||
| width="15%" | {{PartyPoké|598||Officer Jenny|Ferrothorn|grass|steel|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|598||Officer Jenny|Ferrothorn|grass|steel|link=no}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|159||Officer Jenny|Croconaw|water|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|159||Officer Jenny|Croconaw|water|link=no}} | ||
| width="15%" | {{PartyPoké|184||Officer Jenny|Azumarill|water|link=no}} | | width="15%" | {{PartyPoké|184||Officer Jenny|Azumarill|water|link=no}} |
edits