2,086
edits
m (→Names) |
(→Names) |
||
Line 135: | Line 135: | ||
| 扁櫻果 ''Bínyīng Gwó'' | | 扁櫻果 ''Bínyīng Gwó'' | ||
| From 扁櫻桃 ''bínyīngtòuh'', pitanga | | From 扁櫻桃 ''bínyīngtòuh'', pitanga | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Vietnamese | |||
| Quả Tanga | |||
| Transliteration of Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits