808
edits
m (→Pokémon) |
(→Names) |
||
Line 203: | Line 203: | ||
|健悟 ''Jiànwù'' | |健悟 ''Jiànwù'' | ||
|From the name 健悟 ''Kengo''. | |From the name 健悟 ''Kengo''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Russian | |||
|Кенни ''Kenni'' | |||
|Transliteration of his English name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits