2,086
edits
Reinhartmax (talk | contribs) mNo edit summary |
(→Names) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| 小迷 ''Xiǎo Mí | | 小迷 ''Xiǎo Mí | ||
| From her Japanese name. | | From her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Vietnamese | |||
|Mayo | |||
|Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits