2,086
edits
mNo edit summary |
(→Names) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
| 隆二 ''Lóng'èr'' | | 隆二 ''Lóng'èr'' | ||
| From Japanese 隆二 ''Ryūji'' | | From Japanese 隆二 ''Ryūji'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Vietnamese | |||
|Ryuji | |||
|Transliteration of his Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits