2,086
edits
mNo edit summary |
(→Names) |
||
Line 117: | Line 117: | ||
| 都賀 ''Dūhè | | 都賀 ''Dūhè | ||
| From the Japanese name 都賀 ''Tsuga'' | | From the Japanese name 都賀 ''Tsuga'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Vietnamese | |||
|Tsuga | |||
|Transliteration of his Japanese name | |||
|} | |} | ||
edits