6,081
edits
m (r2.7.6) (Robot: Adding de:Arkal-Tal) |
Piotrek1113 (talk | contribs) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese | ||
| Vale de Arche | | Vale de Arche | ||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Polish | |||
| Dolina Arche | |||
| From its English name | | From its English name | ||
|} | |} |
edits