21
edits
m (→Generation I) |
|||
Line 220: | Line 220: | ||
| colspan = "2" | -15 || -20 | | colspan = "2" | -15 || -20 | ||
|- | |- | ||
| style="background:#fff; | | style="background:#fff;" | [[Trade|Trading]] | ||
| style="background:#fff; | | style="background:#fff;" colspan = "3" | Reset to {{DL|List of Pokémon by base friendship||base friendship}} | ||
|- | |||
| style="background:#fff; {{roundybl|5px}}" | [[Pal Park|Migrating]] from a [[Generation III]] game | |||
| style="background:#fff; {{roundybr|5px}}" colspan = "3" | Reset to 70 | |||
|} | |} | ||
edits