editlock-exempt
32,895
edits
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
Lady Ariel (talk | contribs) m (→Mask of Ice) |
||
Line 185: | Line 185: | ||
|Korean | |Korean | ||
|마사크 오브 아이스 | |마사크 오브 아이스 | ||
| | |||
|- style="background:#FFF" | |||
|Thai | |||
|หน้ากากน้ำแข็ง ''Ice Mask'' | |||
| | | | ||
|} | |} |