52,623
edits
No edit summary |
|||
Line 289: | Line 289: | ||
! style="background:#{{Water color light}}" | Entrance | ! style="background:#{{Water color light}}" | Entrance | ||
! style="background:#{{Water color light}}" | Center | ! style="background:#{{Water color light}}" | Center | ||
! style="background:#{{Water color light}}; {{roundytr|5px}}" | Back | |||
! style="background:#{{Water color light}}; {{roundytr|5px}}" | | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|158|Totodile}} | | {{MSP|158|Totodile}} | ||
| {{p|Totodile}} | | {{p|Totodile}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|159|Croconaw}} | | {{MSP|159|Croconaw}} | ||
| {{p|Croconaw}} | | {{p|Croconaw}} | ||
| Boss | | Boss || ✔ || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|160|Feraligatr}} | | {{MSP|160|Feraligatr}} | ||
| {{p|Feraligatr}} | | {{p|Feraligatr}} | ||
| || || Boss | | || || Boss | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|341|Corphish}} | | {{MSP|341|Corphish}} | ||
| {{p|Corphish}} | | {{p|Corphish}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|342|Crawdaunt}} | | {{MSP|342|Crawdaunt}} | ||
| {{p|Crawdaunt}} | | {{p|Crawdaunt}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|456|Finneon}} | | {{MSP|456|Finneon}} | ||
| {{p|Finneon}} | | {{p|Finneon}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|457|Lumineon}} | | {{MSP|457|Lumineon}} | ||
| {{p|Lumineon}} | | {{p|Lumineon}} | ||
| || Boss | | || Boss || ✔ | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP|580|Ducklett}} | | {{MSP|580|Ducklett}} | ||
| {{p|Ducklett}} | | {{p|Ducklett}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP|581|Swanna}} | |||
| style="background:#FFF" | {{p|Swanna}} | |||
| style="background:#FFF" | ✔ | |||
|- | | style="background:#FFF" | ✔ | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP| | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | ✔ | ||
| style="background:#FFF" | {{p| | |||
| style="background:#FFF" | | |||
| style="background:#FFF" | | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | |||
|} | |} | ||