editlock-exempt
32,895
edits
m (→Names) |
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 155: | Line 155: | ||
|极梅 ''Jíméi'' | |极梅 ''Jíméi'' | ||
|From 極める ''kiwameru'' and {{tt|梅 ''méi''|Transliteration of メ ''me''}} | |From 極める ''kiwameru'' and {{tt|梅 ''méi''|Transliteration of メ ''me''}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Vietnamese | |||
| Kiwame | |||
| Transliteration of her Japanese name. | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |