4
edits
mNo edit summary |
(→Specs: Added padding) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| Description pointer #2 || 4 bytes (See Notes) | | Description pointer #2 || 4 bytes (See Notes) | ||
|- | |||
| Padding || 2 Bytes | |||
|- | |- | ||
| Pokémon scale || 2 bytes | | Pokémon scale || 2 bytes | ||
Line 26: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| Trainer offset || 2 bytes | | Trainer offset || 2 bytes | ||
|- | |||
| Padding || 2 Bytes | |||
|} | |} | ||
edits