1
edit
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 479: | Line 479: | ||
| {{TPCi}} | | {{TPCi}} | ||
| [[Professor Icarus]], {{un|Sylvester}}, [[Scooter]], [[Keldeo (M15)|Keldeo]] | | [[Professor Icarus]], {{un|Sylvester}}, [[Scooter]], [[Keldeo (M15)|Keldeo]] | ||
|- | |||
| Daman Mills | |||
| {{TPCi}} | |||
| [[Team Flare Grunt]]([[XY093]]) | |||
|- | |- | ||
| Yuko Minaguchi | | Yuko Minaguchi |
edit