13,925
edits
m (→Items) |
m (→Name origin) |
||
Line 403: | Line 403: | ||
| 秋色市 ''Causik Si'' | | 秋色市 ''Causik Si'' | ||
| 秋色 (''causik'') means "autumn colored." | | 秋色 (''causik'') means "autumn colored." | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Russian | |||
|Вермилион ''Vermilion'' | |||
|From English name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits