29
edits
Line 180: | Line 180: | ||
| ISBN 8467921137 | | ISBN 8467921137 | ||
| December 4, 2015 | | December 4, 2015 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:Pokémon Adventures ES omnibus 27.png|120px|Volume 27]] | |||
| Volume 27 | |||
| Black and White volume 2 | |||
| 476 - 490 | |||
| ISBN 8467922042 | |||
| February 19, 2016 | |||
|} | |} | ||
edits