13,925
edits
mNo edit summary |
m (→Names) |
||
Line 358: | Line 358: | ||
| Possibly from ''vigilant''. | | Possibly from ''vigilant''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| English, Italian, Spanish | | English, German, Italian, Spanish | ||
| Virgil | | Virgil | ||
| Same as Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| French | |||
| Virgile | |||
| Same as Japanese name. | | Same as Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" |
edits