25,129
edits
mNo edit summary |
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 734: | Line 734: | ||
| 北乃綺 | | 北乃綺 | ||
| [[Sheena]] | | [[Sheena]] | ||
|- | |||
| Yo Kitazawa | |||
| 北沢洋 | |||
| Hanzo | |||
|- | |- | ||
| Kōhei Kiyasu | | Kōhei Kiyasu | ||
Line 833: | Line 837: | ||
| Rikiya Koyama | | Rikiya Koyama | ||
| 小山力也 | | 小山力也 | ||
| [[Cullen Calix]], [[Dr. Proctor]], [[Clayton]], [[Giovanni]] ([[Pokémon Origins|PMTO]]) | | [[Cullen Calix]], [[Dr. Proctor]], [[Clayton]], [[Giovanni]] ([[Pokémon Origins|PMTO]]), Kagetomo | ||
|- | |- | ||
| Takehito Koyasu | | Takehito Koyasu | ||
Line 1,166: | Line 1,170: | ||
| 西凛太郎 | | 西凛太郎 | ||
| [[Steven Stone]] | | [[Steven Stone]] | ||
|- | |||
| Yuka Nishigaki | |||
| 西墻由香 | |||
| [[Nihei]] | |||
|- | |- | ||
| Kumiko Nishihara | | Kumiko Nishihara | ||
Line 1,605: | Line 1,613: | ||
| [[Tatsuhisa Suzuki]] | | [[Tatsuhisa Suzuki]] | ||
| 鈴木達央 | | 鈴木達央 | ||
| {{an|Barry}}, [[Kent]] | | {{an|Barry}}, [[Kent]], [[Ippei]] | ||
|- | |- | ||
| Kenichi Suzumura | | Kenichi Suzumura | ||
Line 1,778: | Line 1,786: | ||
| 戸田恵子 | | 戸田恵子 | ||
| [[Sam]] | | [[Sam]] | ||
|- | |||
| Kanako Tojo | |||
| 東條加那子 | |||
| Shinobu | |||
|- | |- | ||
| Kenta Tokui | | Kenta Tokui |
edits