13,925
edits
(→Items) |
m (→Name origin) |
||
Line 226: | Line 226: | ||
| 百代市 ''Baakdoi Si'' | | 百代市 ''Baakdoi Si'' | ||
| Same as Mandarin name. | | Same as Mandarin name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Russian | |||
|Этерна Сити ''Eterna Siti'' | |||
|Transcription of English name | |||
|} | |} | ||
edits