2,177
edits
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
Satoshi101 (talk | contribs) (VAs for the Team Flare members in the upcoming episode.) |
||
Line 210: | Line 210: | ||
| 藤村知可 | | 藤村知可 | ||
| [[Nurse Joy]], [[Verona]], [[Freesia]], {{un|Sylvester}}, [[Cilan's Pansage]] | | [[Nurse Joy]], [[Verona]], [[Freesia]], {{un|Sylvester}}, [[Cilan's Pansage]] | ||
|- | |||
| Akane Fujita | |||
| 藤田茜 | |||
| [[Bryony]] | |||
|- | |- | ||
| Saki Fujita | | Saki Fujita | ||
Line 270: | Line 274: | ||
| 半場友恵 | | 半場友恵 | ||
| [[May's Wartortle]] | | [[May's Wartortle]] | ||
|- | |||
| Sayuri Hara | |||
| 原紗友里 | |||
| [[Mable]] | |||
|- | |- | ||
| Miki Hase | | Miki Hase | ||
Line 1,114: | Line 1,122: | ||
| 奈良徹 | | 奈良徹 | ||
| {{EF|Flint}}, [[Glenn]], [[Nico]] | | {{EF|Flint}}, [[Glenn]], [[Nico]] | ||
|- | |||
| Rinko Natsuhi | |||
| 夏日凜子 | |||
| [[Aliana]] | |||
|- | |- | ||
| Rio Natsuki | | Rio Natsuki |
edits