215
edits
(→Names) |
(→Names) |
||
Line 299: | Line 299: | ||
| Shitoron | | Shitoron | ||
| Transliteration of Japanese name. | | Transliteration of Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Dutch | |Dutch | ||
|Clemont | |Clemont | ||
|Same his English name | |Same his English name | ||
==Related articles== | ==Related articles== |
edits