369
edits
Groudon465 (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| 15 || {{TCG ID|DP Promo|Shinx|15}} || {{e|Lightning}} || 7 || (H) || Diamond & Pearl Trainer's Challenge Set | | 15 || {{TCG ID|DP Promo|Shinx|15}} || {{e|Lightning}} || 7 || (H) || Diamond & Pearl Trainer's Challenge Set | ||
|- | |||
| 16 || {{TCG ID|DP Promo|Pikachu|16}} || {{e|Lightning}} || 15 || (H) || | |||
|} | |} | ||
edits