3,337
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| class="c" | Feraligite | | class="c" | Feraligite | ||
| class="c" | +40 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Defense,<br>+30 Speed | | class="c" | +40 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Defense,<br>+30 Speed | ||
|- | |- | ||
| class="c" | 350 | | class="c" | 350 | ||
Line 127: | Line 120: | ||
| class="c" | Weavilite | | class="c" | Weavilite | ||
| class="c" | +30 Attack,<br>+20 Defense,<br>+10 Sp. Defense,<br>+40 Speed | | class="c" | +30 Attack,<br>+20 Defense,<br>+10 Sp. Defense,<br>+40 Speed | ||
|- | |||
| class="c" | 497 | |||
| class="c" | {{MSP|497|Serperior}} | |||
| class="c" | {{a|Contrary}} | |||
| class="c" | [[File:GrassIC.gif]] | |||
| class="c" | Serperiorite | |||
| class="c" | +10 Attack,<br>+10 Defense,<br>+40 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | |||
|- | |||
| class="c" | 500 | |||
| class="c" | {{MSP|500|Emboar}} | |||
| class="c" | {{a|Scrappy}} | |||
| class="c" | [[File:FireIC.gif]][[File:FightingIC.gif]] | |||
| class="c" | Emboarite | |||
| class="c" | +30 Attack,<br>+20 Defense,<br>+10 Sp. Attack,<br>+20 Sp. Defense,<br>+20 Speed | |||
|- | |||
| class="c" | 503 | |||
| class="c" | {{MSP|503|Samurott}} | |||
| class="c" | {{a|Drizzle}} | |||
| class="c" | [[File:WaterIC.gif]] | |||
| class="c" | Samurottite | |||
| class="c" | +30 Attack,<br>+10 Defense,<br>+20 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | |||
|- | |- | ||
| class="c" | 553 | | class="c" | 553 | ||
Line 137: | Line 151: | ||
| class="c" | 635 | | class="c" | 635 | ||
| class="c" | {{MSP|635|Hydreigon}} | | class="c" | {{MSP|635|Hydreigon}} | ||
| class="c" | {{a| | | class="c" | {{a|Mega Launcher}} | ||
| class="c" | [[File:DarkIC.gif]][[File:DragonIC.gif]] | | class="c" | [[File:DarkIC.gif]][[File:DragonIC.gif]] | ||
| class="c" | Hydreigonite | | class="c" | Hydreigonite | ||
| class="c" | +20 Attack,<br>+10 Defense,<br>+30 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | | class="c" | +20 Attack,<br>+10 Defense,<br>+30 Sp. Attack,<br>+10 Sp. Defense,<br>+30 Speed | ||
|} | |} |
edits