25,688
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) |
Zesty Cactus (talk | contribs) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| April 28, 2014 | | April 28, 2014 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |- style="background:#FFFFFF;" align="center" | ||
| [[File: | | [[File:Pokémon Pocket Monsters XY volume 2.png|120px|Volume 2]] | ||
| {{vol|Pocket Monsters XY|2}} | | {{vol|Pocket Monsters XY|2}} | ||
| ISBN 4091418279 | | ISBN 4091418279 | ||
| November 28, 2014 | | November 28, 2014 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" align="center" | |||
| [[File:Pokémon Pocket Monsters XY volume 3.png|120px|Volume 3]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters XY|3}} | |||
| ISBN 4091420257 | |||
| July 24, 2015 | |||
|} | |} | ||
edits